Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Jurgena konfirmon se ishte në Gjakovë me Luizin, tregon arsyen

Jurgena më në fund i jep përgjigjes së shumë përfolur këto ditë.

Ajo pyetet se a ishte në Gjakovë së bashku me Luizin.

Përgjigjja e saj ishte kjo: “Në Gjakovë isha me familjen. Edhe vendosem që tu takonim me Luizin për të sqaruar disa gjera rreth Instagramit tij që kam pasur. “

Pas këtij takimi duket se gjerat janë normalizuar dhe të dy kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin, shkruan “Kosovarja “.

Shiko foton:

Nga rubrika