Web Analytics

Jurgena konfirmon se ishte në Gjakovë me Luizin, tregon arsyen

Botuar nga: InfoKosova

Jurgena më në fund i jep përgjigjes së shumë përfolur këto ditë.

Ajo pyetet se a ishte në Gjakovë së bashku me Luizin.

Përgjigjja e saj ishte kjo: “Në Gjakovë isha me familjen. Edhe vendosem që tu takonim me Luizin për të sqaruar disa gjera rreth Instagramit tij që kam pasur. “

Pas këtij takimi duket se gjerat janë normalizuar dhe të dy kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin, shkruan “Kosovarja “.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT