Web Analytics

“Ka emocione”, Romeo shqetësohet për “vëllain” e Heidit, ky wshte reagimi epik i saj

Botuar nga: InfoKosova

Heidi ka një mision nga “Vëllai i Madh” Romeo dhe gjitha banorët e tjerë duhet të besojnë se banori më i ri, Lidi Delia është vëllai i saj.

Mirëpo, duket se prezenca e tij ka vënë pak në siklet Romeon i cili në një bisedë me Julin dhe Heidin në oborr, tregon se Lidi i kishte thënë se ka emocione.

Heidi u shfaq indiferente.

Romeo: Më tha ai kam emocione.

Heidi: Po kujt i plasi

Juli: Për respekt të Romeos mos e bëj këtë punë. Duhet t’ja japësh një mundësi

Romeo: Patjetër që do i japë, c’janë këto muhabete.

Juli: Jepja një mundësi, ai ka ardhur deri këtu

Heidi: Po tani mundësinë ja jep njerëzve kur të intereson.

Shiko videon:

Të FUNDIT