Web Analytics

Ka humbur shumë peshë, nuk do besoni si po duket tani Armonda

Botuar nga: InfoKosova

Disa muaj më parë, një prej personazheve më të njohura të rrjeteve sociale, Armonda nisi të shkruajë një kapitull të ri për veten.

Ajo startoi me një regjim ushqimor me qëllimin për të humbur kilogramë nga pesha e tepërt.

Armonda zgjodhi dietën e reduktimit të kalorive dhe aktivitetin fizik me fitness dhe të paktën 10,000 hapa ecje në ditë.

Ajo nuk ka treguar rezultatin asnjëherë deri sot në rrjete sociale por këtë të dielë vendosi të veprojë ndryshe.

Armonda ka publikuar foton e parë pas tre muajsh ku ndryshimi është mëse i dukshëm.

Një bravo të madhe për Armondën!

Shiko foton:

Të FUNDIT