Web Analytics

Kaderi dhe Lumbardhi po e luajnë mirë lojën, çfarë po bëjnë tash?

Një ndër çiftet më të përfolura të Instagramit së fundmi kanë qenë Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu.

Çifti u bënë të njohur brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova 2” ku aty edhe e filluan historinë e tyre.

Pak kohë pas daljes nga shtëpia e BBVK, çifti kishin një krisje dhe përflitej se ata edhe mund të jenë ndarë.

Por së fundmi, ata po i shohim mjaftë bashkë, duke shuar aludimet për ndarje.

Në faqet e tyre në instagram, që të dy kanë postuar mjaftë shumë foto me njëri tjetrin, siç shihet në pushime.

Ata duken mjaftë të dashuruar dhe se po kalojnë një kohë të mirë.

Çfarë mendoni ju, a ishte ndarja e tyre vetëm për vëmendje mediatike apo me të vërtetë kishte diçka mes tyre?

Ndërkohë, pozat provokative nuk kanë të ndalur./Kosovarja/

Nga rubrika