Web Analytics

Kaderi surprizohet nga vjehrri i saj, babai i Lumit: O baci Salih

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë një interviste të zhvilluar ditën e djeshme, Kaderi, ish-banore e ‘BBVK’, u surprizua nga babai i të dashurit të saj, Lumbardhi.

Lidhja e tyre filloi brenda shtëpisë më të famshme, ku më pas Kaderi u eleminua pak ditë më parë e ndërsa Lumbardhi është ende konkurrent i garës.

E surprizuar nga babai i Lumbardhit, ky i fundit foli pak më tepër rreth emocioneve që ka për djalin dhe për marrëdhënien që ka krijuar me ‘nusen’ e ardhshme të shtëpisë.

‘Përshëndetje Bac Salih!’- i thotë Kaderi.

Pas përshëndetjes ai foli për Kaderin dhe përshtypjet që ka për të:

‘E kam takuar në Prishtinë, më është dukur vajzë e qetë dhe e sjellshme, kemi folur dhe në telefon. Këta janë të dy të rinj dhe mjaftueshëm të pjekur për të vendosur për hapat më pas.’

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT