Web Analytics

Kaltrina sjell foto nga vendlindja, merrë vëmendje me veshjen

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur në vendlindjen e saj në Vushtrri, e veshur me vjollcë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika