Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaq bukur vishet Selvija kur del në shëtitje me djalin

Kaq bukur vishet Selvija kur del në shëtitje me djalin

Selvije Jao u bë e njohur për publikun pasi u bë publike lidhja me këngëtarin e njohur Shpat Kasapi.

Cifti tashmë janë të martuar dhe kanë një djalë që e kanë quajtur Roan.

Tashmë Selvija i ka të shpeshta imazhet me Roanin ku gjithmonë shkëlqen me paraqitjen.

Edhe së fundmi në Insta Story publikoi një foto nga shëtitja me djalin.

Ku vëmendje mori me dukjen plot elegancë.

E veshur në pantollona lëkure e pallto të zezë duket mahnitëse.

Derisa ka vendosur që flokët ti mbledh lartë duke u shfaqur mjaft zonjë.

Ndryshe,Shpati dhe Selvija janë nga ciftet që nuk përfolen për skandale./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit