Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Kaq e bukur qenka gruaja e Jul Dedes

Quhet Armanda Deda dhe është bashkëshortja e aktorit Jul Deda.

Armanda dhe Juli u njohën që në rini të hershme, që kur ishin ende adoloshentë.

Siç kuptojmë, dyshja u njohën dhe u lidhen që në moshën 17 vjeçare dhe se jeta e tyre si çift kishte ulje-ngritjet e veta.

E shoqja, i ka dhënë gjithë mbështetjen Jul Dedes gjatë gjithë kësaj kohe sa ai po qendron në “Big Brother VIP Albania”.

Ajo, duket mjaftë bukur./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit