Web Analytics

“Me Olsin ishte rehat”, Egli Tako i kthen përgjigje ndjekëses

Botuar nga: InfoKosova

Egli Tako është kthyer në një trajnere profesionale të vërtetë për sa i përket formësimit të trupit.

Ajo bën palestër rregullisht dhe herë pas here ndan këshilla me ndjekësit nga eksperienca e sa, ku ndryshimi në fizik është i dukshëm tek ajo.

Kësaj here një nga ndjekëse ata e ka thumbuar disi me një mesazh duke i thënë se ajo ka nisur të bëjë trup pas ndarjes nga Olsi.

Vetë Egli i ka publikuar mesazhet duke dashur që në një farë mënyrë të shmangë perceptime të gabuara për të.

Egli thotë se të mbash veten nuk ka të bëjë me faktin se do të mbash një mashkull, por së pari duhet ta bësh atë për vete.

Shiko foton:

Të FUNDIT