Web Analytics

Kaq shumë janë rritur fëmijët e Almedes

Botuar nga: InfoKosova

Almeda Abazi është bërë tashmë nënë e dy fëmijëve.

Ajo sjell shpesh foto me bashkëshortin turk dhe fëmiëjt e tyre.

Së fundmi Almeda postoi një foto ku shihen vetëm dy fëmijët në veturë.

Kaq shumë janë rritur e janë bërë edhe më të bukur./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të FUNDIT