Web Analytics

Beatrix ekspozon gjoksin nga afër duke i bërë zoom

Botuar nga: InfoKosova

Beatrix Ramosaj që nga koha kur ishte në lidhje me Donald Veshaj brenda shtëpisë së Big Brother u komentua shumë.

Madje ajo vazhdon të komentohet edhe sot kur Bora dhe Donald janë në lidhje, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka publikuar një video joshëse.

Veshur në rroba sportive ajo tregon gjoksin nga afër./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT