Web Analytics

Katër ditë pas finales, Luizi ende nuk e paska marr Iphone-in që ju bë dhuratë në BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Të shtunën u mbajt finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ethe e në emocione të mëdha për ditë e netë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi ishin 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa fitues i edicionit të sivjetëm sic mendohej nga fillimi u shpall Luiz Ejlli.

Në një nga Primet, Luizit i ishte dhuruar një Iphone i modelit më të fundit por si duket ai ende nuk e ka marr telefonin që ju dhurua në spëktakël, kjo vërehet lehtësisht në foton e fundit nga vizita e tij në Kosovë. /InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT