Web Analytics

“Kërcënohet” Top Channel nëse nuk e fiton Luizi ja çka do t’iu ndodhë

Spektaklit Big Brpther Vip Albania 2, po i vjen fundi.

Sonte është finalja e madhe e këtij spektakli i cili filloj qe nga 24 dhjetori e deri ne natën e sotme, përplot 136 dite ku morën pjesë 36 banor gjithësi, shkruan InfoKosova.

Katër finalistet e zgjedhur tash e 10 ditë janë Luizi, Efi, Dea dhe Krist.

Luizi është banori i cili ka kohë që komentohet dhe përflitet se është fituesi pretendent i këtij edicioni të dytë Vip.

Ai ka berë një shqiptari të tërë për vetë duke radhitur pas vetes shumë e shumë fansa.

Së fundi është një video e cila po qarkullon në rrjete sociale, teksa shkruan “Neqoftëse BBV nuk e nxjerr fitues Luizin”, është e mundur se mund të ndodh ndonjë shpërthim.

Kujtojmë se javë më parë ishte pikërisht Top channel i cili u qellua nga 25 plumba teksa mbeti i vrar roja Pal Kola./InfoKosova/ Shiko videon:

Nga rubrika