Web Analytics

Kështu duket sot “Buqja e Ilazit”, aktorja Xhejlane Godanci

Dikur një nga aktoret më të njohura e të pëlqyera në vend, ndërkaq sot rri shumë larg projekteve televizive.

Aktorja Xhejlane Godanci është pjesë e teatrit dhe shfaqjeve të ndryshme, por edhe serialeve vendore.

Karakteri ikonik i “Buqes së Ilazit”, e bëri aktoren tejet të njohur në publik.

Godanci, prej vitesh nuk shfaqet në intervista dhe poashtu nuk poston foto të saj në Facebook. Kështu duket sot./kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika