Web Analytics

Kiara bën reagimin e parë pas martesës me Luizin: Po jetoj një përrallë…

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë kurorëzuar mbrëmë dashurinë e tyre në martesë.

Çifti u njoh brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe raporti i tyre ka pasur shumë ulje e ngritje, por që në fund triumfoi dashuria.

Kiara sot ka postuar disa fotografi nga ceremonia madhështore, ku bashkëngjitur me to shkruan:

“Po jetoj një përrallë dhe kjo është për shkakun tënd. Një natë e mbushur me emocione që bënë edhe një herë zemrën time të rrahë shumë fort”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Nga rubrika