Web Analytics

Kiara del për t’a shëtitur vajzën në qytet, gjithë vëmendja tek ajo dhe Luna

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë.

Para pak dite erdhi në jetë vajza e tyre që e quajtën Luna Mari Ejlli.

Së fundmi Kiara ka publikuar një video të lezetshme duke u shetitur me vajzën.

Sigurisht, kushdo që e ka parë Kiaren në shëtitje me vajzën, vëmendje ishte tek to./InfoKosova/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julian juli (@julian_juli111)

Të FUNDIT