Web Analytics

Kiara dhe Luizi shfaqen së bashku, vijnë me ‘selfien’ e parë (FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Cifti i Big Brother VIP Albania, Kiara dhe Luizi janë dyshja më e komentuar e momentit.

Së fundmi Kiara ka ndarë një foto me Luizin ku shihen shumë të afërt dhe të lumtur.

“Faleminderit për përkrahjen, Ju duam Luki”, ka shkruar Kiara përkrah fotos.

Kujtojmë që si Luizi ashtu edhe Kiara kanë fituar një numër të madh ndjekësish në Instagram, këngëtari shkodran deri më tani ka grumbulluar 536 mijë ndjekës, ndërkohë moderatorja mbi 700 mijë të tillë.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,178FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT