Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Kiara e ‘sos’ photoshopin në imazhet e fundit

Edhe pas daljes nga “BBVA”, Kiara Tito gëzon famën dhe vëmendjen e madhe.

Ajo është mjaftë aktive në Instagram ku shfaqet e kuruar në çdo detaj, shkruan Indeksonline.

Mirëpo në dy imazhet që publikoi së fundmi duket se diçka ka ndryshuar në pamjen e saj.

Krahas bukurisë që e ka shihet se ka zbukuruar veten edhe më shumë me photoshop./ Indeksonline

Shiko fotot:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu