Web Analytics

Kiara me foton e fundit ironizon produksionin

Botuar nga: InfoKosova

Çdo fotografi apo postim i tyre përbën lajm që klikohet shumë.

E kemi fjalën për çiftin e ri, Luiz dhe Kiara, shkruan nzoom.

Kjo e fundit ka publikuar një foto të lezetshme ku shihen dyshja më të dashuruar se kurrë më parë.

Por, bukuroshja shqiptare ka ironizuar me gjestet e produksionit.

‘Zarf i zi apo i kuq’, ka shkruar Kiara. /nzoom.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT