Web Analytics

Kiara sonte feston natën e beqarisë? Shikoni si është rregulluar

Kiara Tito diteve te fundit ka marre vemendje te madh sidomos me zbulimin e lajmit qe neser ne finalen e Big Brother Vip Albania ajo do ta martohet me Luizin.

Mbrëmë Luizi festoi natën e beqarisë, ku kishin ardhur disa vajza qe kane vallezuaar per te gjate mbremjes.

Por duket se sot radhën e ka Kiara, ajo duket se do ta shijoj shumë natën sonte.

Flokët dhe grimin që vendosi ta bëj i japin një nur fytyrës së Kiarës.

A do të futet brenda në shtëpi, apo do ta festoj jashtë me shoqërinë e saj, kjo mbetet të zbulohet në vazhdim./Kosovarja/ Shiko foton:

Nga rubrika