Web Analytics

Kiara Tito publikon foto nga bregdeti, mahnit me format trupore pas lindjes

Kiara Tito është një nga moderatoret më të dashura shqiptare.

Ajo dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë para dy muajve, ku vajzën e quajtën Luna.

Kiara dhe Luiz kanë shkuar në jug për pushime ndërsa nuk munguan as postimet nga atje.

Por, Kiara mori gjithë vëmendjen e ndjekësve me format mahnitëse trupore menjëherë pas lindjes së bebit.

Shiko foton:

Nga rubrika