Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Kiara Tito reagon ndaj një llogarie që i është hapur në Facebook, kërkon nga ndjekësit që ta bllokojnë

Kiara Tito gjatë këtyre muajve ka qenë një personazh mjaft i komentuar në rrjetet sociale e faqet rozë.

Kjo pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania 2, ku bëri bujë të madhe për shkak të disa situatave që u krijuan brenda.

E njëjta këtë periudhë ka arritur edhe ndjekës të shumtë në rrjete sociale, e madje i kanë hapur edhe llogari të re.

Bukuroshja ka reaguar së fundmi ndaj një faqeje që i është hapur në Facebook në emër të saj.

Ajo tregon se nuk ka profil zyrtar dhe se u ka bërë thirrje të gjithëve ndjekësve që ta bllokojnë.

“Më keni pyetur në lidhje me këtë faqen në Facebook, nuk jam unë dhe do të ju lutesha mos përdorni ‘account fake’ duke pretenduar si faqe zyrtare dhe sikur janë në menaxhimin tim. Ju lutem report”, u shpreh ajo.

“Facebookun nuk e përdor fare”, vazhdoi tutje Tito.

Kiara ndërkaq po shijon famën mjaft shumë pas daljes nga shtëpia, teksa ka paralajmëruar edhe projekte të reja. /Telegrafi/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu