Web Analytics

Kiara tregon mënyrën interesante se si e bën Luizin të kthehet menjëherë në shtëpi

Botuar nga: InfoKosova

Luiz dhe Kiara u njohën brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania ku edhe u martuan.

Ata tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë që do jetë vajzë.

Kiara ka publikuar një foto në InstaStory ku tregon se ka gjetur mënyrën që Luizi të vin shpejt në shtëpi.

‘Si ta bësh Luizin të vij në shtëpi për dy minuta’ shkruan Kiara krahas fotos ku shihet një pjatë me pasul./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT