Web Analytics

Kida ngacmon imagjinatën e ndjekësve me fotografi nga tualeti

Botuar nga: InfoKosova

Artistja e mirënjohur Kida ka postuar imazhe të reja në InstaStory për fansat e saj.

E veshur në bluzë të shkurtër me pantallona ajo dukej në top formë e kuruar deri në detaje.

Ajo kishe bërë poza mjaftë provokuese teksa ngacmoj imagjinatën e ndjekësve në Instagram.

Ndërsa, artistja po e shijon suksesin e saj dhe netët e gjata duke performuar në vende të ndryshme./Kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,277FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT