Web Analytics

Kida shfaqet super joshëse në imazhet nga pushimet

Këngëtarja e njohur, Kida vazhdon të jetë aktive në skenën muzikore dhe në rrjetet sociale.

Kida pothuajse në secilën parapritje arrin të rrëmbej vëmendje me fizikun joshës dhe veshje plot shije.

Edhe së fundmi nuk ishte më ndryshe, pasi ajo u shfaq tejet provokuese në një fotosesion të ri.

Ndërkohë, nuk munguan as komentet pozitive që këngëtarja mori nga ana e fansave dhe miqve të saj.

Ajo duket mahnitese me format trupore qe kujdeset shume dhe duket si te ishte nje modele. Shiko fotot:

Nga rubrika