Web Analytics

Kjo është banorja që u eleminua mbrëmë nga Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Mbreme eshte mbajtur Prime i radhur me surpriza, emocione e te papritura.

Publiku ka vendosur që banorja e radhës që duhet ta ndërpresë menjëherë garën për çmimin e madh në Big Brother VIP Kosova është Ledi.

Ledi ka qenë e nominuar bashkë me gjashtë banorë të tjerë duke përfshirë: Monikën, Santianën, Metin, Bucin, Ganiun dhe Lindën.

Po ashtu, Ledi bëhet konkurrentja e dytë që eliminohet nga BBVK në këtë edicion, pas Brikendës, e cila la shtëpinë javën e kaluar./Klankosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT