Web Analytics

Tag: Ledi

Alba u tall me pamjen e Ledit në Big Brother, i reagon ashpër ish- banorja

Alba Vukaj është tallur së fundmi me ish-banoren e Big Brother VIP Kosova 2, Ledi Vokshin. Ajo i drejtohet kamerës,...

Ledi sjell video me bashkëshortin, ndjekësit e krahasojnë me Bucin: “Më i mirë se Buci”

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Ledi Vokshi gjatë qëndrimit në këtë format u përfol shumë për ish-lidhjen...

Reagon Ledi pasi u eleminua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova

Ledi ishte banorja e eleminuar mbrëmë nga shtëpia e Big Brother. Ajo ishte më pak e votuara, ndërsa nuk pati...

Kjo është banorja që u eleminua mbrëmë nga Big Brother Vip Kosova

Mbreme eshte mbajtur Prime i radhur me surpriza, emocione e te papritura. Publiku ka vendosur që banorja e radhës që...

Ledi tregon historinë së si e nxorën jashtë nga restoranti në Gjermani vetëm pse foli shqip

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Ledi ka treguar se si është ndjerë e diskriminuar në një restorant në...

‘Po më vjen keq se është e martuar’! Buci tregon publikisht se ishte i lidhur me Ledin, ajo reagon keq

Debati mes Bucit dhe Ledit ka bërë që dyshja të pyetet se a kanë qenë në lidhje jashtë para...

Pasi tregoi historinë e humbjes së dy fëmijëve, ‘Vëllau i Madh’ i bën surprizen e papritur Ledit

Spektakli i sotëm ‘Prime’ i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova na ka emocionuar pafund sonte me histori nga...

“Përse një nënë i lë fëmijët e saj për të ardhur këtu?”, Ledin e vënë në ‘siklet’ me pyetjen

Darka e të nominuarve erdhi me një sërë pyetjesh pikante për banorët e Big Brother VIP Kosova. “Përse një nënë...

“Brenda një viti kam humbur dy fëmijë dhe babain”, banorja e Big Brother rrëfen historinë e trishtë

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Ledi Vokshi ka treguar historinë e saj në një diskutim me banorët e...