Web Analytics

Ledi tregon historinë së si e nxorën jashtë nga restoranti në Gjermani vetëm pse foli shqip

Botuar nga: InfoKosova

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Ledi ka treguar se si është ndjerë e diskriminuar në një restorant në Gjermani pasi që foli shqip.

“Nuk më kanë shërbyer, më nxorën jashtë, më dhanë menynë por kur më dëgjuan të flas shqip nuk pranuan as të flasin në anglisht.

Ma morën menynë dhe më thanë të dal jashtë”, është shprehur Ledi.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon e mëposhtme.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT