Web Analytics

Reagon Ledi pasi u eleminua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Ledi ishte banorja e eleminuar mbrëmë nga shtëpia e Big Brother.

Ajo ishte më pak e votuara, ndërsa nuk pati as biletë të kthimit.

Pasi u kthye në studio Ledi tha se nuk mund të adaptohej fare në shtëpi pasi nuk ka qëndruar asnjëherë larg burrit dhe fëmijëve.

Të jesh nënë dhe të adaptohesh aty është shumë problem tha Ledi.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT