Web Analytics

“Përse një nënë i lë fëmijët e saj për të ardhur këtu?”, Ledin e vënë në ‘siklet’ me pyetjen

Botuar nga: InfoKosova

Darka e të nominuarve erdhi me një sërë pyetjesh pikante për banorët e Big Brother VIP Kosova.

“Përse një nënë i lë fëmijët e saj për të ardhur këtu?”, ka qenë një pyetje drejtuar Ledit.

“Unë kam marrë një vendim në jetën time para disa muajve, kur më ndodhi diçka në jetë, ky vit për mua ka qenë shumë i rëndë, si fizikisht, emocionalisht dhe psikologjikisht dhe që unë të jem një shembull, i vetes së pari por pastaj edhe për njerëzit që më adhurojnë, më inspirojnë, që të jem një libër i hapur, që t’i tregoj të gjitha të kaluarat e mija, të bëhem ende më e fort momentalisht, të përjetoj jetën time që të forcohem që kur të dal nga këtu të jem ende më e fuqizuar dhe të inspiroj sa më shumë njerëzit”, ka thënë Ledi.

“Fëmijët nuk i kam lënë vetëm, unë fëmijët i kam lënë me një baba të mrekullueshëm”, ka shtuar ajo./Klankosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT