Web Analytics

‘Po më vjen keq se është e martuar’! Buci tregon publikisht se ishte i lidhur me Ledin, ajo reagon keq

Botuar nga: InfoKosova

Debati mes Bucit dhe Ledit ka bërë që dyshja të pyetet se a kanë qenë në lidhje jashtë para disa viteve.

Ishte Alaudini i cili i ka pyetur se a ka ndikuar lidhja e tyre në të kaluarën, për debatet tani mes tyre.

“Tash po me vjen keq se eshte e martuar, me sa e di une kemi qene ne lidhje”, tha Buci.

Ndërsa Ledi tha se nuk kanë qenë në lidhje: ‘Ka qenë një raport si Alba Azemi’.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT