Web Analytics

Pasi tregoi historinë e humbjes së dy fëmijëve, ‘Vëllau i Madh’ i bën surprizen e papritur Ledit

Botuar nga: InfoKosova

Spektakli i sotëm ‘Prime’ i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova na ka emocionuar pafund sonte me histori nga më prekëset të banorëve të kastit.

E njëjtë ishte historia e Ledi Vokshit, e cila ndau me publikun storien e humbjes së dy fëmijëve.

E pasi Ledi u emocionua pafund dhe e kishte të pamundur të kontrollonte ndjenjat e saj, në monitorin që gjendet në sallonin e shtëpisë është shfaqur një video amatore e fëmijëve të saj, të veshur për natën e “Halloween-it”.

Për më shumë detaje nga kjo histori prekëse, ndiqini videon me poshte./Klankosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT