Web Analytics

Kjo nuk pritej, nëna e Heidit i shkruan Sares pasi e përjashtuan nga BBVA, Sara publikon bisedën

Botuar nga: InfoKosova

Pasi u eleminua nga BBVIP, Sara Gjordeni po tregohet shumë aktive nëpër rrjete sociale.

Mbrëmë Sara ka postuar në Instastory, një mesazh që mami i Hedit kishte shkruajtur për ish-banoren, duke i thënë se i ka ardhur shumë keq për eliminimin e Sarës.

Dhe Sara i është përgjigjur: ‘Ke një vajzë FANTASTIKE! Aq sa njeriun më të shtrenjtë e lash në ‘dorë’ të saj. Emrin e Heidit e kam përmendur në çdo emision si fituese.

U kam thënë publikut të mos e nënvlersojë. Të përqafoj fortë dhe të uroj vetëm të mira e që Heidi t’ua gëzojë zemrën!’

Shiko foton:

Të FUNDIT