Web Analytics

Kjo pamje që publikoi Kiara me të bijën do u’a zbukurojn ditën

Luizi dhe Kiara pak muaj me parë janë bërë prindër të një vajze me emrin Luna Mari.

Çifti po e shijojnë çdo ditë të saj duke u kujdesur pafund për të.

Teksa ata janë me pushime në Turki, Kiara ka publikuar një video të bijës teksa po buzëqeshte.

“Ca kam una kështu” ishte shprehur moderatorja./Kosovarja/

Shiko fotot:

Nga rubrika