Web Analytics

Klatrina Mikushnica sjell foto provokative nga vetura luksoze

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Në fotografitë e fundit, Kaltrina është shfaqur e veshur krejt zi dhe me stil.

E grimosur bukur dhe me shije, Kaltrina po shkëlqen në këtë imazhe të bëra në veturë.

Burri i saj do të shkrihet kur ta shoh atë. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT