Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Krijohet çifti i ri jashtë BBVA? Ish banorët publikojnë foton e ëmbël krah njëri tjetrit

Dy ish-banore janë shfaqur shumë të afërt me njëri-tjetrin në një postim në Instagram ku nuk mungojnë dedikimet.

Fjala është për Deanin dhe Drinin të cilët në një foto shfaqen nën shoqërinë e njëri-tjetrit duke pirë verë, ndërsa në një tjetër gazetarja përqafon dhe puth në faqe ish-banoren.

Postimi mori shumë komente. Lë të kuptohet se mes tyre po zihet diçka dhe e kanë mbajtur të fshehtë deri më tani.

“Shfleto për lumturinë”, shkruajnë ata në postim.

Shiko fotot:

Të fundit