Web Analytics

Tag: Drini Zeqo

Krijohet çifti i ri jashtë BBVA? Ish banorët publikojnë foton e ëmbël krah njëri tjetrit

Dy ish-banore janë shfaqur shumë të afërt me njëri-tjetrin në një postim në Instagram ku nuk mungojnë dedikimet. Fjala është...

“Mos harxho kot sms-të”, ish banori habit me postimin në lidhje me BBVA

Drini Zeqo ishte banori i parë që iu bashkua shtëpisë së BBV e po ashtu i pari që la...

Drini Zeqo mund të rikthehet për herë të dytë në “Big Brother Vip Albania”?

Drini Zeqo, ishte i pari personazh që hapi dyert e ‘Big Brother Vip’ dhe i pari i cili la...

Drinit i ndodh e papritura pasi u largua me urgjencë nga shtëpia e Big Brother Vip Albania

Drini Zeqo është ishte bërë pjesë e Big Brother Vip Albania 3 të shtunën, por që menjëherë të mërkurën...

Pasi Drini Zeqo u largua nga Big Brother, shpërthejnë ndjekësit duke befasuar me reagimin

Dje banorëve u erdhi një zarf ku u njoftuan se poër shkak të një urgjence Drini duhej ta linte...

Largohet pas vetem 4 dite nga shtëpia banori i Big Brother Vip Albania, kjo është arsyeja

Për shkak të një urgjence familjare, Drini Zeqo është banori i parë që largohet nga shtëpia. Pas komunikimit, Ilnisa...

Babai e nxori nga Grande Fratello sepse u afrua me një 45 vjeçar, përsëri Heidi afrohet me një 40 vjeçar në BBVA

Heidi Baci është banorja e Big Brother Vip Albania e cila vetëm para pak kohe kishte marrë pjesë në...