Web Analytics

Pasi Drini Zeqo u largua nga Big Brother, shpërthejnë ndjekësit duke befasuar me reagimin

Botuar nga: InfoKosova

Dje banorëve u erdhi një zarf ku u njoftuan se poër shkak të një urgjence Drini duhej ta linte shtëpinë.

Të gjithë banorët u mërzitën ku kishte prej tyre që derdhen edhe lot.

Por, ikja e Drnit nuk i mërziti vetem banorëet por edhe ndjekësit e formatit që shprehen të zhgënjyer që ai la shtëpinë pasi disa prej tyre e shihnin edhe fitues.

Ata kanë dhënë komente të ndyryshme për Drinin duke e përgëzuar për lojën edhe pse qëndroi vetëm 4 ditë.

“Pse ike mor Drin ti do e fitoje BB”, “Ishe i vetmi arsyje pse kam shiku bigun”, “Drini me i miri dhe fituesi i ketij bb ..Niveli jot edukata inteligjenca ishin per tu patur zili..

“, Ti ke fituar edhe pse dole, bere levizjen e duhur, nuk ishe per ate format je shum lart si ke kulturen edhe klas”, janë disa nga komentet.

Shiko foton:

Të FUNDIT