Web Analytics

Ku shkuan fitimet nga Instagrami i mbyllur? Përgjigjet Luizi

Personazhi më i përfolur dhe më i famshëm i momentit në Shqipëri, Luiz Ejlli, foli sot për Instagramin e mbyllur në emër të tij, të cilin e manaxhonte shoqja e tij Jurgena.

Në një intrevistë për “Shqipëria Live”, Luizi tregoi se ku kanë kanë shkuar përfitimet nga reklamat që janë bërë nga ky Instagram.

Këngëtari u shpreh se çdo gjë është e faturuar dhe janë në dorë të sigurt, pra la të nënkuptohet se fitimet i ka marrë vetë ai.

Ndër të tjera Luizi pohoi se është takuar me babain e Jurgenës dhe se u ndje u ndje keq për mërzinë dhe problemet që i kishte hapur famijes së Jurgenës, nga komentet e shumta që janë bërë rreth saj në media.

“Unë jam takuar me babain e saj, burrë zotëri erdhi e më tha që familja ime nuk e ka merituar këtë lloj vrer dhe me bëri të ndihem shumë keq.

Nuk është gjithçka fama, po bëhem shkak për të shkatërruar një familje”, u shpreh Luizi./albeu.

Shiko videon:

Nga rubrika