Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Kush ia shkrepi këto foto të ‘nxehta’ Kiara Titos?

Ish-banorja e “Big Brother”, po vazhdon të marrë vëmendje me veprimet e saj edhe pas daljes nga shtëpia e famshme.

Pothuajse, çdo lëvizje e saj po komentohet në rrjet, me ç’rast edhe disa fotografi.

E veshur me një fustan me ngjyrë të kuqe, teksa në dorë mban një gotë shampanjë, Kiara na shtoi kuriozitetin se me kë po e cakërron gotën.

Dukja e saj sensuale dhe e perfeksionuar, na bëri të shtrojmë pyetjen se kush mund të ia ketë realizuar këto imazhe.

Keni ide ju?/Kosovarja/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu