Web Analytics

Kush kë e tradhtoi? Zbulohet arsyeja që Olsi dhe Egli i dhanë fund lidhjes

Ishin një ndër çiftet më të dashura për publikun.

Madje sollën disa bashkëpunime që arritën të jenë tejet të suksesshme, shkruan nzoom.

E kemi fjalën për Olsi Bylyku dhe Egli Tako të cilën janë ndarë duke lënë pas vetes një romancë disavjeçare.

Thuhet se mosmarrëveshjet dhe xhelozia ishin disa nga motivet që dyshja kanë ndarë rrugët e tyre.

Përndryshe, paraqitja e fundit e Olsit dhe tashmë ish-partneres së tij ishte në premierën e filmit ‘Policë për kokë’. /nzoom.

Nga rubrika