Web Analytics
BallinaUncategorizedKy është djali i Fisnik Sylës, ngjajnë si dy pika uji

Ky është djali i Fisnik Sylës, ngjajnë si dy pika uji

Fisnik Syla është njëri ndër bisnismenët që komentohet mjaft shumë.

Padyshim se çdo postim i tij në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, dhe kjo ka ndodhur edhe së fundmi, Fisniku ka postuar një foto ku shihet djali i tij.

Djali i tij po i ngjanë aq shumë, saqë të dy duken si dy pika uji, ndërkaq edhe shkrimi përkrahë fotos ishte shumë i bukur.

“Bota ime” – Ka shkruar Fisniku përkrahë fotos. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit