Web Analytics

Ky është djaloshi që e bëri për vete vajzen bukuroshe të Remzie Osmanit

Botuar nga: InfoKosova

Kënga nuk duket se është gjëja që ajo e pëlqen më së shumti, andaj edhe nuk u duk se ju përkushtua shumë promovimit.

Riola Hamzaj është vajza e vetme e këngëtares Remzie Osmani, e cila pak kohë më parë e provoj vetën edhe në muzikë.

Siç dihet, Riola është e martuar dhe bashkë me të shoqin po jetojnë jashtë Kosovës.

Ky është djaloshi që e bëri për vete vajzen e vetme të Remzijes./Kosovarja/

Shiko fotot:

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT