Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Ky grim e ka transformuar në pamje Blerona Zeqirin

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit.

Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku tregon që sapo ka dalë nga freizerka.

Me grim të rëndë dhe me stil, grimerja e paska transformuar në pamje moderatoren kosovare.

Ndërsa kombinimi i grimit me veshjen po i shkon kaq shumë moderatores kosovare. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu