Web Analytics

Ky ishte reagimi i Metit pasi i’u dha lajmi se është përjashtuar nga Big Brother Vip Kosova!

Meti Alshiqi është përjashtuar dje nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Kjo pasi ai theu rregullat duke e ngacmuar në mënyre psiqike dhe fizike konkurrentin tjeter Blerandon edhe pas vërejtjes që kishte marrë për te ndaluar.

Dje erdhi zarfi i zi ku edhe u dha lajmi për përjashtimin e tij.

Por, Meti habiti me veprimin ku me të dëgjuar lajmin doli shpejt jashtë shtëpisë pa përshëndetur asnjë nga banorët.

Kjo me siguri pasi ishte shumë i acaruar me vendimin./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika