Web Analytics
E shtunë, 22 Qershor, 2024
30.7 C
Pristina

Tag: Meti Alshiqi

Publikohet videoja, gruaja e Besit të BBVK i’a shanë motrat Metit?

Valira Zeneli është aktorja e njohur e cila në publik njihet edhe si gruaja e ish banorit të BBVK,...

Blerando priste që po rikthehet Alba ne BBVK, Meti habit me informacionin që jep për të

Teksa Shqipja bisedonte me Metin, ajo i tha se kur hyri ai, Blerando mendoi se është Alba. Që të dy...

Shqipja shtanget nga historia që i’a tregoi Meti pasi u rikthye ne BBVK

Meti po qëndron në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova për 24 orë. Ai teksa bisedonte me Shqipen i ka...

Meti rikthehet në BBVK, bëhet virale videoja ku Blerando e thumbon keq Metin, ky është reagimi i tij

Meti ishte banori i cili bashkë me Azemin dhe çiftin Iliriana e Adri kanë hyrë për 24 orë brenda...

Meti me deklaratë të fortë për Blerandon: Jam në gjendje për 1 milion euro me dalë në gjyq nëse…

Pas lojës së zhurmshme e përjashtimit të pa pritur, ish-banori i “Big Brother VIP Kosova” Meti Alshiqi ka folur...

Sipas Metit ky do të jetë fituesi dhe finalistët e Big Brother Vip Kosova 2

Ish-banori i “Big Brother VIP Kosova”, Meti Alshiqi ka qenë i ftuar të premten në emisionin e pasdites në...

Me këtë video Meti po e paralajmëron rikthimin në Big Brother Vip Kosova?

Dy ditë më parë, Meti Alshiqi është larguar nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova 2. Ai është përjashtuar nga...

Derisa të gjithë po mërziten për përjashtimin e Metit, Edona befason me fjalët për këtë rast

Pas përjashtimit të Metit nga aventura televizive në Big Brother VIP Kosova, banorët kanë vazhduar të diskutojnë rreth tij. E...

Ky ishte reagimi i Metit pasi i’u dha lajmi se është përjashtuar nga Big Brother Vip Kosova!

Meti Alshiqi është përjashtuar dje nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova. Kjo pasi ai theu rregullat duke e ngacmuar...

Meti përjashtohet automatikisht nga shtëpia e Big Brother, kjo është arsyeja

Sot në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, ka ardhur zarfi i zi, për shkak të mos respektimin të...

Cila është lidhja e tij me Morena Tarakun? Meti thotë se kanë bërë tatuazhe të njëjta me këngëtaren

Meti Alshiqi ka treguar se ka bërë një tatuazh të njëjtë me Morena Tarakun. Ai zbuloi se tatuazhi tash nuk...

Çfarë ndodhi? Alba i kthehet ‘ashpër’ Metit: Mos i luaj këto lojëra me mua!

Teksa bisedonin Meti me Albën, Meti i’u drejtua Albës me disa fjalë shqetësuese. “Alba ti nuk je mirë që disa...