Web Analytics

Sipas Metit ky do të jetë fituesi dhe finalistët e Big Brother Vip Kosova 2

Ish-banori i “Big Brother VIP Kosova”, Meti Alshiqi ka qenë i ftuar të premten në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Duke folur si ish-lojtar, ai ka treguar se kë e sheh finalist dhe fitues BBVK’së.

Finalistët sipas tij janë Buci dhe Gania ndërsa fituesi sipas Metit mund të jetë Buci.

Më tutje ai ka komentuar edhe mardhënien Buci-Santiana për të cilën ka thënë se është një skenar.

Shiko videon:

Nga rubrika