Web Analytics

Meti rikthehet në BBVK, bëhet virale videoja ku Blerando e thumbon keq Metin, ky është reagimi i tij

Botuar nga: InfoKosova

Meti ishte banori i cili bashkë me Azemin dhe çiftin Iliriana e Adri kanë hyrë për 24 orë brenda BBVK.

Edhe pse arsyeja e përjashtimit të Metit ishte përleshja fizike me Blerandon, dyshja u panë duke u përqafuar kur Meti u rikthye në shtëpi.

Por si duket ende ka hatërmbetje mes tyre.

Së funmi një video në TikTok, janë parë në oborrin e shtëpisë banorët, ku Meti i ka pyetur “Se di a keni parë ndonjë tip si une?”.

Por, vëmendje mori përgjigjja e Blerandos, “Që ka dal aq herët, jo”, përgjigjje me të cilën qeshi edhe Meti./Insajderi/

Shiko videon:

@videobigbrother

♬ original sound – Taha.asaad

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT