Web Analytics

Ledioni befason edhe këtë Prime, ja përse e përmendi Luizin

Botuar nga: InfoKosova

Sonte po mbahet Prime i radhës i Big Brother Vip Albania 3.

Nuk kishte si të mos transmetohej zënka mes Gazit dhe Julit.

Opninonisti Arbër Hajdari tha se i duken si Luizi dhe Armaldo pasi po përsëritet një situatë e njëjtë si në vitin e kaluar.

Sigurisht këtë nuk mundi pa e komentuar as moderatori Ledion Lico i cili tha se Gazi dhe Juli duken si Luizi dhe Armaldo Junior./InfoKosova/

Të FUNDIT