Web Analytics

Ledri Vula ndan pamje të ëmbla me Poin

Botuar nga: InfoKosova

Ledri Vula pas angazhime të shumta me mbrëmje muzikore, para pak diteve ka nisur pushimet.

Ai sot ka postuar në Instagra disa foto me vajzën Poin, shkruan Kosovarja.

Menjëherë pas postimit ka marr shumë komente pozitive dhe pëlqime nga të gjithë.

Ledrin dhe Poin po e shohim po Sara ku është?

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x